Αποτελέσματα

U11

Φάση Ομίλων

Pool A | Thunderballs 5-1 Minions
Pool A | Stars 1-5 Thunderballs
Pool B | ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 2-4 Wild Dogs
Pool A | Stars 21 – 0 ΑΟ Ερμούπολης II
Pool A | ΑΟ Ερμούπολης II 0 – 21 Minions
Pool A | Minions 4 – 1 Stars
Pool B | Selection I 21 – 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
Pool A | Thunderballs 21 – 0 ΑΟ Ερμούπολης II
Pool B | Selection II 0 – 21 WILD DOGS 
Pool B | Selection I 21 – 0 Selection II
Pool B | ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 21 – 0 Selection II
Pool B | WILD DOGS 5 – 6 Selection I

Φάση Knock-Out

Semi-Final | Thunderballs 9 – 1 Stars
Semi-Final | Minions 1 – 12 Selection I 
—————–
Final | Thunderballs 5 – 8 Selection I

U13

Φάση Ομίλων

Pool A | Τετραπλή απειλή 3-4 Selection I
Pool A | Shadows 3-12 Selection I
Pool Α | Τα κυλουδάκια 2-0 Τα παικτρόνια
Pool Α | Net Rippers 16-1 Τα παικτρόνια
Pool A | Net Rippers 12 – 5 Selection I
Pool A | Τετραπλή απειλή 9 – 0 Τα παικτρόνια
Pool A | Shadows 0 – 9 Τα κυλουδακια 
Pool A | Selection I 8 – 7 Τα κυλουδακια
Pool A | Τα παικτρόνια 2 – 1 Shadows
Pool A | Net Rippers 11 – 6 Τετραπλή απειλή
Pool A | Shadows 2 – 15 Net Rippers 
Pool A | Selection I 11 – 1 Τα παικτρόνια
Pool A | Net Rippers 10 – 2 Τα κυλουδάκια
Pool A | Τετραπλή απειλή 10 – 4 Shadows
Pool A | Τα κυλουδάκια 1 – 5 Τετραπλή απειλή

Φάση Knock-Out

Semi-Final | Net Rippers 10 – 2 Τα κυλουδάκια
Semi-Final | Shadows 7 – 9 Selection I
—————–
Final | Net Rippers 9 – 5 Selection I

U15

Φάση Ομίλων

Pool A | No name BC 9-6 FPG
Pool A | The Daltons 15 – 4 FPG
Pool A | Πράμνος ΙΒΑ 5 – 6 No Name BC 
Pool A | FPG 4 – 16 Πράμνος ΙΒΑ
Pool A | Pas Kala 7 – 5 The Daltons
Pool A | Πράμνος ΙΒΑ 9 – 12 Pas Kala 
Pool A | Pas Kala 13 – 11 NoName BC
Pool A | The Daltons 12 – 7 Πράμνος ΙΒΑ
Pool A | No Name BC 6 – 5 The Daltons
Pool A | FPG 2 – 7 Pas Kala 

Φάση Knock-Out

QF | Πράμνος ΙΒΑ 10 – 6 FPG
—————–
Semi-Final | Pas Kala 8 – 6 Πράμνος ΙΒΑ
Semi-Final | The Daltons 3 – 7 NoName BC 
—————–
Final | Pas Kala 12 – 7 NoName BC

U17

Φάση Ομίλων

Pool A | Άμπαλοι 21 – 0 Λόχος
Pool A | Τα πεταχτάρια 3 – 5 18χτουρες
Pool A | The black and white 1 – 12 Άμπαλοι 
Pool A | Τα πεταχτάρια The black and white 6 – 2
Pool A | Λόχος 0 – 21 Syros Stars
Pool A | The black and white 6 – 8 18χτουρες 
Pool A | 18χτουρες 5 – 9 Syros Stars 
Pool A | Λόχος 0 – 21 Τα πεταχτάρια 
Pool A | Syros Stars 6 – 8 Άμπαλοι 
Pool B | Μαύρη Θύελλα 4 – 8 Οι αμπάσκετοι 
Pool A | 18χτουρες 7 – 5 Άμπαλοι
Pool B | Datoiarxi BC 6 – 4 Μπάσχετοι
Pool A | Τα πεταχτάρια 3 – 13 Syros Stars 
Pool B | Schotch 2 – 10 Δούκες 
Pool A | The black and white 21 – 0 Λόχος
Pool B | Οι αμπάσκετοι 4 – 9 Δούκες 
Pool A | Λόχος 0 – 21 18χτουρες 
Pool B | Μπάσχετοι 4 – 6 Schotch 
Pool A | Syros Stars 10 – 4 The black and white
Pool B | Μαύρη Θύελλα 10 – 6 Datoiarxi BC
Pool A | Άμπαλοι 15 – 6 Τα πεταχτάρια
Pool B | Datoiarxi BC 4 – 9 Οι αμπάσκετοι 
Pool B | Schotch 10 – 12 Μαύρη Θύελλα 
Pool B | Δούκες 10 – 3 Μπάσχετοι
Pool B | Οι αμπάσκετοι 17 – 10 Μπάσχετοι
Pool B | Μαύρη Θύελλα 7 – 10 Δούκες
Pool B | Datoiarxi BC 2 – 5 Schotch 
Pool B | Schotch 3 – 2 Οι αμπάσκετοι
Pool B | Δούκες 16 – 3 Datoiarxi BC
Pool B | Μπασχετοι 7 – 4 Μαύρη Θύελλα

Φάση Knock-Out

QF | 18ουρες 10 – 6 Οι αμπάσκετοι
QF | Schotch 0 – 21 Άμπαλοι
QF | Syros Stars 8 – 0 The black and white
QF | Δούκες 12-2 Datoiarxi BC
—————–
Semi-Final | Δούκες 9 – 4 18χτουρες
Semi-Final | Άμπαλοι 6 – 7  Syros Stars
—————–
Final | Δούκες 9 – 15 Syros Stars

U19

Φάση Ομίλων

Όμιλος A | Syros Heat 4-11 Τα Βουνά
Όμιλος A | ALLEY HOOPS 4-14 Big Hoops
Όμιλος A | Τα Βουνά 8-13 Big Hoops
Όμιλος A | Triple Crown 12-4 ALLEY HOOPS
Όμιλος A | Συνταξιούχοι 0 – 21 Triple Crown 
Όμιλος A | Syros Heat 21 – 0 Συνταξιούχοι
Όμιλος A | Συνταξιούχοι 0 – 21 ALLEY HOOPS
Όμιλος A | ALLEY HOOPS 8 – 20 Τα Βουνά 
Όμιλος A | Big Hoops 11 – 12 Συνταξιούχοι 
Όμιλος A | Triple Crown 12 – 4 Syros Heat
Όμιλος A | Συνταξιούχοι 10 – 11 Τα Βουνά
Όμιλος A | ALLEY HOOPS 6 – 10 Syros Heat
Όμιλος A | Syros Heat 21 – 0 Big Hoops
Όμιλος A | Big Hoops 7 – 2 Triple Crown
Όμιλος A | Τα Βουνά 8 – 6 Triple Crown

Φάση Knock-Out

Semi-Final | Big Hoops 13 – 5 Triple Crown
Semi-Final | Συνταξιούχοι 13 – 12 Τα βουνά
—————–
Final | Big Hoops 15 – 13 Συνταξιούχοι

U23

Φάση Ομίλων

Όμιλος A | C.O.T 21 – 0 Selection I
Όμιλος A | Daddydes 17 – 16 RAINMAKERS
Όμιλος A | Chemicals 8 – 4 3D PARTY MEN
Όμιλος A | Selection I 0 – 21 3D PARTY MEN
Όμιλος A | RAINMAKERS 13 – 7 Chemicals
Όμιλος A | C.O.T 10 – 4 Daddydes
Όμιλος A | Daddydes 21 – 0 Selection I
Όμιλος A | Chemicals 8 – 17 C.O.T
Όμιλος A | 3D PARTY MEN 4 – 12 RAINMAKERS 

Φάση Knock-Out

Semi-Final | Daddydes 4 – 12 RAINMAKERS 
Semi-Final | C.O.T 20 – 11 Chemicals
—————–
Final | C.O.T 13 – 6 RAINMAKERS

U35

Φάση Ομίλων

Pool A | OKIO CAFE BAR 21 – 5 Selection I
Pool B | BE4FUN 7 – 15 Karystos 
Pool A | GREEN SHIRT 7 – 13 BLUE HARMONY 
Pool B | HTTA TZAZ 11 – 14 KOBE FAMILY
Pool A | E.A.Y.K. B’ 8 – 7 LOCO VERANO
Pool B | REAL VERTIS 9 – 13 PETIT GANG 
Pool A | Selection I 5 – 11 LOCO VERANO 
Pool B | Karystos 8 – 6 PETIT GANG
Pool A | BLUE HARMONY 5 – 7 E.A.Y.K. B’ 
Pool B | KOBE FAMILY 8 – 6 REAL VERTIS
Pool A | OKIO CAFE BAR 15 – 8 GREEN SHIRT
Pool B | BE4FUN 5 – 6 HTTA TZAZ 
Pool A | GREEN SHIRT 17 – 11 Selection I
Pool B | HTTA TZAZ 5 – 21 Karystos 
Pool A | E.A.Y.K. B’ 7 – 14 OKIO CAFE BAR 
Pool B | REAL VERTIS 5 – 14 BE4FUN 
Pool A | LOCO VERANO 4 – 10 BLUE HARMONY
Pool B | PETIT GANG 15 – 13 KOBE FAMILY
Pool A | Selection I 0 – 21 BLUE HARMONY 
Pool B | Karystos 7 – 9 KOBE FAMILY 
Pool A | OKIO CAFE BAR 12 – 8 LOCO VERANO
Pool B | BE4FUN 9 – 12 PETIT GANG 
Pool A | E.A.Y.K. B’ 21 – 0 Selection I
Pool B | HTTA TZAZ 10 – 6 REAL VERTIS
Pool A | LOCO VERANO 12 – 14 GREEN SHIRT 
Pool B | REAL VERTIS 13 – 16 Karystos 
Pool A | BLUE HARMONY 13 – 8 OKIO CAFE BAR
Pool B | PETIT GANG 14 – 4 HTTA TZAZ
Pool A | GREEN SHIRT 9 – 4 E.A.Y.K. B’
Pool B | KOBE FAMILY 8 – 4 BE4FUN

Φάση Knock-Out

QF | Karystos 3 – 6 E.A.Y.K. B’ 
QF | PETIT GANG 9 – 3 GREEN SHIRT
QF | BLUE HARMONY 21 – 0 HTTA TZAZ
QF | OKIO CAFE BAR 9 – 7 KOBE FAMILY
—————–
Semi-Final | BLUE HARMONY 10 – 9 PETIT GANG
Semi-Final | OKIO CAFE BAR 8 – 6 E.A.Y.K. B’
—————–
Final | BLUE HARMONY 9 – 14 OKIO CAFE BAR

U50

Φάση Ομίλων

Pool A | XITZAZ 0 – 21 ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ 
Pool B | ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΝΗ 7 – 5 GAUCHOS
Pool C | WARRIORS 7 – 6 Selection I
Pool D | GAME CHANGERS 21 – 0 Selection II
Pool A | Οι μπασγκέτες 6 – 4 Γερόντια
Pool B | ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ I 4 – 6 ΤΣΟΥΦΑΤΟΙ
Pool C | LAST DANCE 9 – 5 Hustlers
Pool D | 85 Καράτια 13 – 2 SPORT 24
Pool A | ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ 4 – 7 Οι μπασγκέτες 
Pool B | GAUCHOS 8 – 5 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ I
Pool C | BOOSTERS 13 – 9 ORLANDO TRAGIC
Pool D | Seneca 9 – 0 Ε.Α.Υ.Κ. Α’
Pool A | ΚΟΛΛΗΤΟΙ 21 – 0 XITZAZ
Pool B | POP 84 5 – 13 ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΝΗ 
Pool C | Selection I 8 – 5 ORLANDO TRAGIC
Pool D | Selection II 0 – 21 Ε.Α.Υ.Κ. Α’
Pool A | Οι μπασγκέτες 7 – 5 ΚΟΛΛΗΤΟΙ
Pool B | ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ II 10 – 7 POP 84
Pool C | Hustlers 2 – 3 BOOSTERS 
Pool D | SPORT 24 6 – 12 Seneca 
Pool A | Γερόντια 11 – 9 ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ
Pool B | ΤΣΟΥΦΑΤΟΙ 7 – 9 GAUCHOS 
Pool C | WARRIORS 7 – 9 LAST DANCE 
Pool D | GAME CHANGERS 7 – 11 85 Καράτια 
Pool A | XITZAZ 0 – 21 Οι μπασγκέτες
Pool A | Γερόντια 21 – 0 XITZAZ
Pool D | 85 Καράτια 21 – 0 Selection II
Pool D | Seneca 15 – 6 GAME CHANGERS
Pool D | Ε.Α.Υ.Κ. Α’ 13 – 2 SPORT 24
Pool D | Selection ΙΙ 0 – 21 SPORT 24 
Pool D | 85 Καράτια 12 – 7 Seneca
Pool D | Seneca 21 – 0 Selection ΙΙ
Pool C | LAST DANCE 5 – 3 Selection Ι
Pool C | BOOSTERS 0 – 21 WARRIORS 
Pool A | ΚΟΛΛΗΤΟΙ 2 – 7 Γερόντια
Pool A | ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ 3 – 8 ΚΟΛΛΗΤΟΙ 
Pool B | POP 84 5 – 12 ΤΣΟΥΦΑΤΟΙ 
Pool C | ORLANDO TRAGIC 5 – 11 Hustlers 
Pool D | SPORT 24 11 – 12 GAME CHANGERS
Pool B | ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΝΗ 6 – 4 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ Ι
Pool C | Selection Ι 5 – 7 Hustlers 
Pool D | GAME CHANGERS 6 – 8 Ε.Α.Υ.Κ. Α’ 
Pool B | ΤΣΟΥΦΑΤΟΙ 10 – 7 ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΝΗ
Pool C | Hustlers 6 – 7 WARRIORS 
Pool C | LAST DANCE 21 – 0BOOSTERS
Pool C | ORLANDO TRAGIC 7 – 2 LAST DANCE
Pool B | GAUCHOS 12 – 10 POP 84
Pool C | BOOSTERS 0 – 21 Selection Ι
Pool C | WARRIORS 10 – 3 ORLANDO TRAGIC
Pool D | Ε.Α.Υ.Κ. Α’ 3 – 11 85 Καράτια

Φάση Knock-Out

Last 16 | LAST DANCE 6 – 10 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ Ι
Last 16 | Οι μπασγκέτες 0 – 14 GAME CHANGERS 
Last 16|  ΤΣΟΥΦΑΤΟΙ 9 – 3 Selection Ι
Last 16 | 85 Καράτια 21 – 0 ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ
Last 16 | Seneca 12 – 4 ΚΟΛΛΗΤΟΙ
Last 16 | GAUCHOS 21 – 0 Hustlers
Last 16 | WARRIORS 7 – 11 ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΝΗ 
Last 16 | Γερόντια 6 – 7 Ε.Α.Υ.Κ. Α’
—————–
QF | ΤΣΟΥΦΑΤΟΙ 6 – 14 Seneca 
QF | ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ Ι 7 – 5 Ε.Α.Υ.Κ. Α’
QF | GAME CHANGERS 10 – 6 ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΝΗ
QF | 85 Καράτια 9 – 2 GAUCHOS
—————–
Semi-Final | ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ Ι 8 – 13 Seneca
Semi-Final | GAME CHANGERS 7 – 15 85 Καράτια
—————–
Final | 85 Καράτια 6 – 15 Seneca

ELITE

Φάση Ομίλων

Pool A | Only Fans 9 – 13 HEAD & SHOULDERS 
Pool A | Αγοράκια Λαίμαργα 18 – 15 Fantastic Four
Pool A | HEAD & SHOULDERS 13 – 10 Fantastic Four
Pool A | Only Fans 8 – 16 Αγοράκια Λαίμαργα 
Pool A | Αγοράκια Λαίμαργα 18 – 21 HEAD & SHOULDERS
Pool A | Fantastic Four 13 – 12 Only Fans

Φάση Knock-Out

Semi-Final | HEAD & SHOULDERS 9 – 4 Only Fans
Semi-Final | Αγοράκια Λαίμαργα 18 – 7 Fantastic Four
—————–
Final | HEAD & SHOULDERS 11 – 13 Αγοράκια Λαίμαργα 

All-Star Game | VIP League

Φάση Ομίλων

Pool A | Stoiximan Warriors 11 – 12 Blue Star Wave 
Pool B | Head & Shoulders Rings 10 – 21 adidas Dolphins 
Pool A | ONEX Tigers 11 – 8 Blue Star Wave
Pool B | Flexcar Lions 11 – 10 Gillete Dragons
Pool B | Head & Shoulders Rings 7 – 12 FlexCar Lions 
Pool B | adidas Dolphins 16 – 9 Gillete Dragons
Pool A | Stoiximan Warriors 11 – 8 ONEX Tigers
Pool B | Flexcar Lions 13 – 11 adidas Dolphins
Pool B | Gillete Dragons 13 – 20 Head & Shoulders Rings 
—————–
Final | Stoiximan Warriors 11 – 19 Flexcar Lions