Το πρόγραμμα του LG AegeanBall Festival 2017!

by

Το 2ο LG AegeanBall Festival ανοίγει αύριο αυλαία! Οι ομάδες νέων – ανηλίκων καλούνται αύριο το πρωί (9.00-15.00) να προσέλθουν στο κιόσκι για την τελική ταυτοποίηση και την παραλαβή των αναμνηστικών τους.

Οι παίκτες των ανήλικων ομάδων [1η Κατηγορία (U10), 2η Κατηγορία (U12), 3η Κατηγορία (U14), 4η Κατηγορία (U16) – LG | Αθλητές του Αύριο] θα πρέπει να έχουν μαζί τους ταυτότητα ή διαβατήριο ή πιστοποιητικό γέννησης, ιατρική βεβαίωση ή δελτίο αθλητή (ή φωτογραφία αυτού), υπογεγραμμένα τα δύο waiver ανηλίκων από τους κηδεμόνες τους, καθώς και αντίγραφο της ταυτότητας των κηδεμόνων ή πιστοποιητικό γνησιότητας από τα ΚΕΠ. Οι ομάδες νέων [5η Κατηγορία (U190} θα πρέπει να έχουν όλα τα παραπάνω, εκτός από το αντίγραφο των ταυτοτήτων των κηδεμόνων τους.

Οι ανήλικες ομάδες και οι ομάδες νέων θα ξεκινήσουν τους αγώνες τους το απόγευμα στις 18.00.

Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

1η Κατηγορία (U10) [Γήπεδο Π1 – Ώρα 18.00]

1ος Όμιλος

All Star – Τριανταφυλλένιες
Τριανταφυλλένιες – Fantastic 4

2ος Όμιλος

Αετοί – Four Star
Four Star – Selection 1

2η Κατηγορία (U12) [Γήπεδο Π1 – Ωρα 20.30]

1ος Όμιλος

Daltons – Άρης
Κύκλωπας – Άρης Rockets
Άρης – Κύκλωπας

2ος Όμιλος

Greek Aliens – Οι Warrios
Legends – Syros Stars
Οι Warriors – Legends

3ος Όμιλος

School Survivors – Celtics
Selection 1 – Selection 2
Celtics – Selection 1

3η Κατηγορία (U14) [Γήπεδο Κ2 – Ώρα 18.00]

1ος Όμιλος

NBA Syros – Αστέρας Ultra Syros
Aegean Legends – Σύρος Bulls
Σύρος Bulls – NBA Syros
Αστέρας Ultra Syros – Syros Lions
Syros Lions – Σύρος Bulls

4η Κατηγορία (U16) LG | Αθλητές του Αύριο [Γήπεδο Π2 – Ώρα 18.00]

1ος Όμιλος

Χοντρίμ Τιμ – Golden Ballers
Πάνθηρες – Αμπαλοσυριανοί
Golden Ballers – Πάνθηρες

2ος Όμιλος

NoName – Ντάλτονς
Mykonos Pelicans Jr. – Squad Hoops
Ντάλτονς – Mykonos Pelicans Jr.

3ος Όμιλος

Reiraius Rockets – Bricklayers
Bricklayers – Ηρακλής Ικαρίας

4ος Όμιλος

Suicide Boys – Fylakas BC
Fylakas BC – Selection

5η Κατηγορία (U19) [Γήπεδο Κ1 – Ώρα 18.00]

1ος Όμιλος

Ατάλαντοι – Daltons
SantoCrew – Mykonos Pelicans
Daltons – SantoCrew

2ος Όμιλος

Syros Hornets – Shooting Stars
Σακαφλιάδες – Κόκονατ
Shooting Stars – Σακαφλιάδες

3ος Όμιλος

Χαβαλένθια – Nothing But Net
Οι Απροσάρμοστοι – Avengers
Avengers – Χαβαλένθια
Nothing But Net – Triple Threat
Triple Threat – Avengers
Χαβαλένθια – Οι Απροσάρμοστοι
Οι Απροσάρμοστοι – Triple Threat

Κορασίδες [Γήπεδο Κ2]

Phenoms – NBA Girls
Legends – Οι Τηνιακές
NBA Girls – Legends

#LG_AegeanBall_Festival